+38 (068) 853-86-97
+38 (068) 135-00-47
lf.melnychenko@gmail.com
Адвокат Юридические услуги
 • Надано
  консультацій
  3535
 • Створено
  документів
  5835
 • Постійних
  клієнтів
  835

Адвокатське Бюро “Мельниченко”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Увага! З 24.02.2022 року у зв’язку із воєнними діями на території України, з метою забезпечення безпеки клієнтів, Адвокатське Бюро “Мельниченко” надає послуги виключно в режимі “онлайн”. Ви можете звернутися до нас через онлайн форму яка знаходиться  в нижньому правому куту сторінок сайту. Форма є інтернованою з месенджером “Телеграм” і ви зложите таким чином отримати необхідну інформацію та бути з нами на зв’язку. При зверненні повідомите будь ласка: про зручний час коли з вами зв’язатися вашу адресу електронної пошти та телефон, або більш зручний для вас засіб зв’язку та часовий пояс вашого місця знаходження (для осіб що знаходяться за межами України).

Адвокатське Бюро “Мельниченко” –  надає цілий спектр юридичних послуг в Україні та за її межами для фізичних і юридичних осіб (в тому числі і нерезидентів) в межах української юрисдикції (в межах дії Українського законодавста). Бюро представляє інтереси клієнтів в місцевих судах всіх спеціалізацій: цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних, а також Апеляційних судах (по їх спеціалізації) та у Верховному суді та Вищих спеціалізованих судах.

Наша команда складається з досвідчених юристів та адвокатів, а також арбітражного керуючого, які готові надати Вам якісні юридичні послуги адвоката за наступними напрямками:

Адвокат по цивільних справах

Адвокат по спадковим справам

Адвокат по сімейних справах

Адвокат з нерухомості

Бізнес адвокат

До наших юридичних послуги входить комплексний супровід клієнтів. Ми починаємо роботу з вивчення та аналізу документів і подальшої консультації. Після розробляємо стратегію захисту та готуємо необхідну документацію. В подальшому проводимо збір доказів, аналізуємо судову практику та готуємо процесуальні документи. В результаті ми надаємо нашим клієнтам комплексний юридичний захист, як в національних судах, так і в міжнародних інстанціях (ЄСПЛ, Міжнародний арбітраж).

Бюро надає юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам, резидентам і нерезидентам України стосовно питань що регулюються законодавством України. Досвід і професіоналізм нашої команди дозволить надати Вам юридичні послуги на будь-якій стадії Вашого питання, як з урахуванням інтересів клієнта, так і з урахуванням поставлених перед нами завдань.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми завжди надаємо юридичні послуги в Україні на досить високому професійному рівні. Завдяки розвиненої партнерській мережі бюро, підтримкою ділових відносин з різними юридичними компаніями, адвокатами та інших спеціалістів в галузі права  як в  України так і за її межами, бюро може вирішувати навіть найскладніші питання як в Україні так і в інших юрисдикціях.

Для нас не існує складних завдань, ми завжди підвищуємо свій рівень знань і практичного досвіду наших фахівців.

Ми завжди раді допомогти Вам!

Висловлюємо ширу подяку нашим іноземним партнерам та колегам в Канаді, Польщі, саранах Європейського союзу та інших країнах світу за співпрацю та правову допомогу і підтримку українців в цей складний час.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

   

  Відгуки