+38 (068) 853-86-97
+38 (068) 135-00-47
lf.melnychenko@gmail.com
Адвокат Юридические услуги
 • Надано
  консультацій
  3535
 • Створено
  документів
  5835
 • Постійних
  клієнтів
  835

Адвокатське Бюро “Мельниченко”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Адвокатське Бюро “Мельниченко” –  надає цілий спектр юридичних послуг в Дніпрі та на всій території України для фізичних і юридичних осіб (в тому числі і нерезидентів). Бюро представляє інтереси клієнтів в місцевих судах всіх спеціалізацій: цивільних, кримінальних, господарських, адміністративних, а також Апеляційних судах (по їх спеціалізації) та у Верховному суді та Вищих спеціалізованих судах.

Наша команда складається з досвідчених юристів та адвокатів, а також арбітражного керуючого, які готові надати Вам якісні юридичні послуги адвоката за наступними напрямками:

Адвокат по цивільних справах

Адвокат по спадковим справам

Адвокат по сімейних справах

Адвокат з нерухомості

Бізнес адвокат

До наших юридичних послуги входить комплексний супровід клієнтів. Ми починаємо роботу з вивчення та аналізу документів і подальшої консультації. Після розробляємо стратегію захисту та готуємо необхідну документацію. В подальшому проводимо збір доказів, аналізуємо судову практику та готуємо процесуальні документи. В результаті ми надаємо нашим клієнтам комплексний юридичний захист, як в національних судах, так і в міжнародних інстанціях (ЄСПЛ, Міжнародний арбітраж).

Бюро надає юридичні послуги як фізичним, так і юридичним особам, резидентам і нерезидентам України. Досвід і професіоналізм нашої команди дозволить надати Вам юридичні послуги на будь-якій стадії Вашого питання, як з урахуванням інтересів клієнта, так і з урахуванням поставлених перед нами завдань.

Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми завжди надаємо юридичні послуги в Україні на досить високому професійному рівні. Завдяки розвиненої партнерській мережі бюро, підтримкою ділових відносин з різними юридичними компаніями, адвокатами та інших спеціалістів в галузі права  як в  України так ближнього і далекого зарубіжжя, бюро може вирішувати навіть найскладніші питання як в Україні і за її межами.

Для нас не існує складних завдань, ми завжди підвищуємо свій рівень знань і практичного досвіду наших фахівців.

Ми завжди раді допомогти Вам!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Відгуки