Цивільні спори

Кожен з Вас, вступивши в різні правовідносини: договору / угоди, оформлення прав на спадщину / власності, шлюб, маючи взаємини з різними організаціями / установами або здійснюючи інші цивільно-правові дії часто стикається з яких питань, а надалі проблемами, намагаючись самостійно знайти правильний вихід зі сформованих життєвих обставин. Однак, найчастіше самостійне рішення проблем при відсутність у звичайної людини спеціальних знань може призвести до негативних наслідків.

Чинне цивільне законодавство в силу своєї складності, наявності в ньому різних норм, що регулюють різні сфери життя людини, надзвичайно складно для сприйняття особі без спеціальної освіти. Тому пересічному громадянину, який не має юридичної освіти і широкої правозастосовчої практики, неможливо правильно сформувати свою правову позицію, визначити потрібний спосіб захисту своїх прав і законних інтересів.

Навіть будучи впевненим, що Закон на вашому боці, самостійно добитися верховенства справедливості буває дуже складно. Є маса процесуальних нюансів, які нерідко фатальним чином впливають на результат справи.

Тому, щоб уникнути серйозних юридичних помилок, марної трати грошей, здоров’я, часу і нервів кращим виходом буде звернутися за допомогою до професіоналів у цивільних справах.

Значний досвід юристів охоплює надання юридичного супроводу у сфері цивільних правовідносин, порушених прав та інтересів громадян.

Юристи компанії мають практикою пошуку найбільш оптимальних варіантів вирішення спірних ситуацій і їх здійснення в наступних напрямках:

визнання права власності;
суперечки з банками;
стягнення боргів по розписці;
суперечки, що випливають з правовідносин про захист прав споживачів;
суперечки, що випливають із сімейних правовідносин;
суперечки, що випливають із спадкових правовідносин;
суперечки, що випливають із земельних правовідносин;
суперечки, що випливають з договірних відносин (договору купівлі-продажу, дарування, оренда, і.т.п.), визнання недійсними / частково недійсними угоди;

    Консультація