Господарські спори

Господарські спори це – судові спори, що виникають між суб’єктами, господарської діяльності (юридичними та фізичними особами підприємцями).
Юридична компанія “Церар” надає комплексну правову допомогу при виникненні господарських спорів в господарських судах всіх інстанцій.
Величезний масив законодавчих актів, а також достатня складність процесуального законодавства, частіше за все не дозволяють керівництву підприємства самостійно розробити необхідну для звернення до господарського суду, ефективну правову позицію і виконати всі процесуальні вимоги для такого звернення.
Оскаржити угоду або договір, часто важко навіть при наявності в штаті підприємства юрисконсульта, і за вузької спеціалізації останнього, або відсутності відповідної практики для вирішення господарських спорів.

Від правильного вибору представника, його кваліфікації і досвіду у вирішенні господарських спорів безпосередньо залежить результат цього спору.

Фахівці компанії мають досвід успішного вирішення господарських спорів у вищих судових інстанціях, серед яких Вищий господарський суд України та Верховний суд України.

Запорукою успіху в судовому вирішенні господарського спору є глибокий аналіз не тільки норм чинного законодавства, а й судової практики Вищого господарського суду України.

В рамках судового розгляду в конкретній справі забезпечується система документального та правового аналізу, що виключає можливі помилки в роботі юриста. Вашою справою за рішенням господарського спору одночасно займаються кілька фахівців, які б виробляли консолідовану правову позицію і здійснюють спільну підготовку до судового розгляду. Що в свою чергу створює, Вашому представнику в суді, перевага в аргументах і доказовій базі, в результаті чого ви отримуєте необхідний результат по справі.

Юридична компанія “Церар” готова співпрацювати з Вами під час вирішення будь-якого господарського спору та спільно з Вами домагатися необхідного результату.

Стягнення заборгованості
Спори за договірними правовідносин
Банкрутство
Спори по інтелектуальній власності

Переваги роботи з нами:
1. Ви отримуєте свіжий і незалежний погляд на Вашу справу.

Часто трапляється, що справа вже веде юрист, але ви розумієте, що шансів на перемогу трохи. У практиці юридичної компанії «Церар» є чимало прикладів, коли безнадійні, з точки зору клієнта, справи були виграні завдяки іншого погляду на справу і досвіду наших юристів. Всі складні і нестандартні задачі ми вирішуємо колегіально. Завдяки цьому ми часто знаходимо ті рішення, які залишилися поза увагою інших юристів.

2. Ви отримуєте можливість покрити витрати на юридичні послуги за рахунок Вашого опонента.

В згідно, розділу VI ЦПК України , в разі перемоги в судовому процесі ваші витрати можуть бути стягнуті з протилежної сторони. Таким чином, Ви можете частково або повністю відшкодувати свої витрати на юридичні послуги, при правильно побудованій роботі.

3. Ви отримуєте можливість вибору між різними фінансовими схемами співробітництва.

Ми пропонуємо нашим клієнтам два базових варіанти співпраці в частині оплати наших послуг. Перший – фіксована ставка за годину роботи юриста плюс гонорар, який становить відсоток від стягненої (або збереженої для клієнта) суми. Другий – вартість представництва в суді, без оплати погодинної ставки. В окремих випадках можливі і інші схеми оплати за домовленістю з клієнтом.

4. Ви можете звернутися до нас на будь-якій стадії розгляду справи.

Ми проводимо правову експертизу справ і беремо їх в своє виробництво як на досудовій стадії, коли рішення про звернення до суду ще не прийнято остаточно, так і на стадії розгляду справи в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції.

lf.cerrar@gmail.com Господарські суперечки це – судові спори, що виникають між суб’єктами, господарської діяльності (юридичними та фізичними особами підприємцями).

    Консультація