Сімейні спори

Сімейні спори – це спори, що виникають із сімейних правовідносин.
До шлюбно-сімейних спорів відносяться:

припинення шлюбу / в судовому порядку – розлучення;
визнання недійсним шлюбу;
укладання, розірвання шлюбного договору, внесення мін до шлюбного договору;
поділ (виділ) майна подружжя;
визначення місця проживання неповнолітньої дитини при роздільному проживанні батьків;
вимоги про участь  у вихованні дитини;
встановлення батьківства;
стягнення аліментів;
захист / позбавлення / обмеження батьківських прав.

У Сімейному кодексі виділяють наступну групу осіб сімейних правовідносин:

батьки, діти, усиновлені, усиновителі;
подружжя;
бабуся, дід, прадід, прабабуся, внуки, правнуки;
вітчим, мачуха, рідні брати і сестри;
падчерка, пасинок.

Юридична сторона сімейних спорів
Дослідження показали, що найпоширеніші суперечки – з приводу шлюборозлучного процесу, поділу майна подружжя, та сплати аліментів на дітей. Коли виникають серйозні конфлікти між подружжям або дітьми і батьками, які не вдається розв’язати всередині сім’ї, має сенс звернутися до юристів по сімейних спорах, що спеціалізуються на вирішенні таких конфліктів. Ми готові допомогти вам осмислити проблему, запропонувати шляхи виходу з неї та надати необхідну консультацію. Більшість сімейних спорів, можливо врегулювати мирним шляхом, який передбачає підписання відповідних угод або договорів. Як приклад це укладання шлюбного договору, угоду про виплату на дитину аліментів, про поділ майна. У разі, строни не змогли дійти згоди, сімейні спори доводиться вирішувати в суді. Вважається, що розгляд в суді сімейних спорів – справа витратна і клопітлива, але враховуючи, що часто стоїть питання про подальшу  долю дитини або частини вашого майна, то ви виграєте значно більше, ніж витратите на адвоката і юриста по сімейних спорах.
Як не дивно, але справи по сімейних спорах – найбільш складний тип судових справ, в яких важливі дрібні деталі, які здаються спочатку незначними. Тому важливо вибрати кваліфікованого юриста по сімейних спорах. Професіонал, який спеціалізується на спорах, у сімейних справах повинен орієнтуватися не тільки в юридичних питаннях, а й у психології, щоб зрозуміти клієнтів, максимально допомогти залагодити конфлікт і швидше прийти до компромісу.

Крім того хороший фахівець збереже ваш час і звільнить вас від таких справ як:

збір інформації та документів;
контакт з державними інстанціями
оформлення паперів.

А також при співпраці з адвокатом клієнту можна не бути присутнім при судових розглядах, не обов’язково витрачати сили, здоров’я і час на очікування, і спілкування з опонентом.Якщо виникла проблема, то її потрібно вирішити якомога швидше. Повільність в таких справах може спричинити погіршення відносин між сторонами, емоційне виснаження і виникнення психологічних травм у дітей.

Розлучення це самий не приємний епізод у житті і ви зможете проаналізуєте свої помилки і зробите висновки. Головне не допустити юридичних помилок.

Отримати більш детальну інформацію. 

    Консультація